Toruńskie forum informacyjne - forum toruń - forum o toruniu - zabytki, imprezy, żużel Apator Unibax  

Left Nav Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane Right Nav

Left Container Right Container

Wróć   Toruńskie forum informacyjne - forum toruń - forum o toruniu - zabytki, imprezy, żużel Apator Unibax ť Toruń - Komunikacja, Sport, Prasa - Toruń ť Uroda, styl

O Toruniu - historia Torunia - miasto Kopernika i pierników Toruńskich
Witam serdecznie wszystkich użytkowników na www.forumtorun.pl

Zapraszamy do darmowej rejestracji - link

Toruń – miasto w województwie kujawsko-pomorskim, położone nad Wisłą i Drwęcą. Jeden z największych w kraju ośrodków naukowych, duży ośrodek gospodarczy i kulturalny. Od 1999 siedziba władz samorządowych województwa kujawsko-pomorskiego oraz Urzędu Marszałkowskiego. Siedziba Sejmiku Wojewódzkiego. Siedziba starosty powiatu toruńskiego, a także powiat grodzki. W latach 1920-1939 stolica województwa pomorskiego, w latach 1945-1975 w województwie bydgoskim, w latach 1975-1998 stolica województwa toruńskiego. Jest jednym z najstarszych miast polskich. Od 1992 Toruń jest stolicą diecezji toruńskiej. W 1997 toruński zespół staromiejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a od 2004 jest ogólnopolską siedzibą Ligi Polskich Miast UNESCO. W 2007 toruńska starówka została wpisana na listę 7 Cudów Polski dziennika "Rzeczpospolita". Toruński Rynek i Ratusz Staromiejski zajęły 3 miejsce w plebiscycie National Geographic Polska na 30 najpiękniejszych miejsc na świecie.

Najnowsze posty na forum - kliknij

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 25-01-2016   #81
afra
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 afra is on a distinguished road
Domyślnie

Uważam, że najlepiej kupić coś co jest powiązane choć w jakimś stopniu z zainteresowaniami.
Interesująca oferta jest w castoramie, także od tego miejsca bym zaczęła, bo to raj dla facetów. Ja sama tam niejednokrotnie kupuję jakieś narzędzia czy maszyny do ogrodu
afra jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Sponsored Links
stare 26-01-2016   #82
buba
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 buba is on a distinguished road
Domyślnie

Czy ja wiem? Nie każdy facet jest majsterkowiczem. To dość stereotypowe podejście.
buba jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-01-2016   #83
torpeda
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 torpeda is on a distinguished road
Domyślnie

Prawda? Nie każdy, a nawet - jak tak się rozejrzeć wśród moich znajomych - mało który facet lubi remonty.
torpeda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-02-2016   #84
gryps
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 gryps is on a distinguished road
Domyślnie

może jakaś ksiązka ?Wiem , że to brat ale na walentynki są promocje w matrasie wiec może po fajnej cenie coś znajdziesz. Ksiązki są różnego rodzaju od motoryzacji po aranżację wnętrz.
gryps jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-02-2016   #85
mama58
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 mama58 is on a distinguished road
Domyślnie

A co sądzicie o takiej ofercie http://prezenty-zakupy.pl/opinel Są to francuskie noże kieszonkowe. W bardzo ładnych opakowaniach. A że panowie lubią bibeloty, to to może być trafiony prezent.
mama58 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-02-2016   #86
Mad90
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Mad90 is on a distinguished road
Domyślnie

Można też kupić coś, czego zawsze brakuje np. eleganckie spinki do koszuli. Gustowne widziałam w aparcie, nie są drogie.
Mad90 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-02-2016   #87
mulissa
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 mulissa is on a distinguished road
Domyślnie

Nie przepadam za koszulkami z nadrukiem, wole bardziej klasyczne modele ale skoro bratu się spodoba to czemu nie.

mulissa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-02-2016   #88
hucfrania
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 hucfrania is on a distinguished road
Domyślnie

- spinki do mankietow
- kosmetyki, np. Zestawy kosmetyków, balsam+perfum

hucfrania jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-02-2016   #89
magda33
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 magda33 is on a distinguished road
Domyślnie

A może coś praktycznego na przykład spodnie http://meskie-spodnie.pl/category/spodnie-meskie Mój brat by się cieszył bo stroi się chyba bardziej ode mnie. Garderoba zawsze się przyda. I nie jest to bibelot stojący na półce. Wykorzysta prezent na co dzień.
magda33 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-02-2016   #90
buba
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 buba is on a distinguished road
Domyślnie

A jesteś pewny czy trafisz z rozmiarem męskich spodni? Wiem, że czasami jest to bardzo trudne.
buba jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-02-2016   #91
lorien
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 lorien is on a distinguished road
Domyślnie prezent

Fajnym prezentem dla brata mogłyby być także gustowne i stylowe teczki męskie*z Brytyjka.pl w ładnym klasycznym stylu lub też bardziej młodzieżowym. Kolorystykę również można dopasować pod gust osoby obdarowanej. Teczka na laptopa albo też do pracy lub szkoły na pewno zawsze się przyda.
lorien jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-02-2016   #92
charlotte1991
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 charlotte1991 is on a distinguished road
Domyślnie

Wszystko zależy od tego ile lat ma brat Mój ma 8 więc zazwyczaj kupuję mu typowy prezent dla dziecka chociaz on twierdzi, że jest dorosły :P
Dla mojego starszego brata zawsze wybieram jakieś kosmetyki do pielęgnacji lub koszulki. Wszyscy sa zadowoleni
charlotte1991 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-02-2016   #93
janekwiernik
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 janekwiernik is on a distinguished road
Domyślnie

Słuchaj jeśli Twój brat chodzi na siłownię i lubi sporty wodne może surfing, to luknij na jakąś bransoletkę, może rzemyk? ja mam taki: http://allegro.pl/rzemyk-plecionka-6...005758579.html
janekwiernik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-02-2016   #94
julia92
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 julia92 is on a distinguished road
Domyślnie

Fajnym pomysłem na pewno będzie sportowa koszulka ze śmiesznym nadrukiem.
julia92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-02-2016   #95
beata
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 beata is on a distinguished road
Domyślnie

Ja ostatnio zamawiałam prezent dla brata... Zupełnie nie miałam pomysłu na to co mu podarować a chciałam aby było to coś oryginalnego. Brat lubi grać na komputerze oraz narzekał,.że nie ma podkładki. Kupiłam mu podkładkę pod mysz. Ale nietypową bo zaprojektowaną przez siebie. Na stronie można zamówić właśnie takie podkładki:
http://selino.pl/podkladki-pod-mysz-...enie,g-13.html

Nie jest to duży wydatek a jest to coś bardziej oryginalnego niż kwiatki czy czekoladki.
beata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-2016   #96
gustaw
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 gustaw is on a distinguished road
Domyślnie

Cytat:
Napisał julia92 Zobacz post
Fajnym pomysłem na pewno będzie sportowa koszulka ze śmiesznym nadrukiem.
Faceci lubią praktyczne prezenty więc koszulka idealnie nadaje się na prezent na każdą okazję. Ostatnio dostałem fajną koszulkę z wilkiem więc planuję jeszcze dokupić do kompletu z Indianinem ze strony www.a-x.pl/koszulki-meski. Koszulki są dobrej jakości i nadruk nie ulega zniszczeniu podczas prania w pralce.
gustaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-03-2016   #97
kartinek3
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 kartinek3 is on a distinguished road
Domyślnie

Najlepiej kupić coś praktycznego zgodnego z zainteresowaniami osoby obdarowywanej. Dodatkowo, fajnie jest zamówić jakieś spersonalizowanie opakowanie na prezent. Ja robiłam takie zamówienia od tego producenta: http://www.kartondlaciebie.pl/ Myślę, że warto:-)
kartinek3 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-04-2016   #98
Garowiec
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 Garowiec is on a distinguished road
Domyślnie

Ja ostatnio dowiedziałam się od siostry, że na urodziny chce coś z tego sklepu - nartywarszawa.pl
Zdziwiłam się, bo zima minęła, ale ona po prostu zbiera już takie rzeczy na następną zimę. Dlatego proponuję po prostu zapytać brata
Garowiec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-04-2016   #99
olka91
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 olka91 is on a distinguished road
Domyślnie

Kup coś związanego z zainteresowaniami twojego brata.
Jeśli np lubi biegać to kup mu słuchawki do biegania np te https://www.sluchawkomania.pl/slucha...iebieskie.html Słyszałam, że model JVC HA EB75 cieszy się dość dużą popularnością i nie kosztuje wiele. Dla biegacza z pewnością będą wygodne.
olka91 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-04-2016   #100
Kucharz
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 Kucharz is on a distinguished road
Domyślnie

Coś z galanterii skórzanej zawsze się sprawdzi. Portfel, pasek, plecak? Powinniśmy wiedzieć, której z tych rzeczy bratu brakuje A jak już będziemy wiedzieć, bez problemu wybierzemy ją w sklepie supergalanteria - http://supergalanteria.pl/on-produkty-dla-mezczyzn. Jakościowo i przystępnie cenowo - sprawdźcie sami.
Kucharz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane Wyszukiwanie
Wygląd

Zasady Postowania