Toruńskie forum informacyjne - forum toruń - forum o toruniu - zabytki, imprezy, żużel Apator Unibax  

Left Nav Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane Right Nav

Left Container Right Container

Wróć   Toruńskie forum informacyjne - forum toruń - forum o toruniu - zabytki, imprezy, żużel Apator Unibax ť Toruń - HYDE PARK - Toruń ť wszystko i o wszystkim

O Toruniu - historia Torunia - miasto Kopernika i pierników Toruńskich
Witam serdecznie wszystkich użytkowników na www.forumtorun.pl

Zapraszamy do darmowej rejestracji - link

Toruń – miasto w województwie kujawsko-pomorskim, położone nad Wisłą i Drwęcą. Jeden z największych w kraju ośrodków naukowych, duży ośrodek gospodarczy i kulturalny. Od 1999 siedziba władz samorządowych województwa kujawsko-pomorskiego oraz Urzędu Marszałkowskiego. Siedziba Sejmiku Wojewódzkiego. Siedziba starosty powiatu toruńskiego, a także powiat grodzki. W latach 1920-1939 stolica województwa pomorskiego, w latach 1945-1975 w województwie bydgoskim, w latach 1975-1998 stolica województwa toruńskiego. Jest jednym z najstarszych miast polskich. Od 1992 Toruń jest stolicą diecezji toruńskiej. W 1997 toruński zespół staromiejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a od 2004 jest ogólnopolską siedzibą Ligi Polskich Miast UNESCO. W 2007 toruńska starówka została wpisana na listę 7 Cudów Polski dziennika "Rzeczpospolita". Toruński Rynek i Ratusz Staromiejski zajęły 3 miejsce w plebiscycie National Geographic Polska na 30 najpiękniejszych miejsc na świecie.

Najnowsze posty na forum - kliknij

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 25-04-2015   #1
Dadome8
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Dadome8 is on a distinguished road
Domyślnie Dobre ogrodzenie - jakie kupić?

Hej Szukam właśnie jakiegoś sprawdzonego ogrodzenia do działki. Co moglibyście mi polecić? Czy np. takie ogrodzenia z plastiku są ok?

Wszystko to jest doczesność i znikomość.
Dadome8 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Sponsored Links
stare 29-04-2015   #2
krysinski
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 krysinski is on a distinguished road
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dadome8 Zobacz post
Hej Szukam właśnie jakiegoś sprawdzonego ogrodzenia do działki. Co moglibyście mi polecić? Czy np. takie ogrodzenia z plastikusą ok?
Sprawdzonym rozwiązaniem w rozsądnej cenie będzie siatka ogrodzeniowa pleciona. Najlepiej, żeby była ocynkowana i powleczona PVC. Ogrodzenie wykonane z plastiku raczej nie przetrwa porządnej wichury Korzystnie jest wydać pieniądze raz i mieć spokój na wiele lat.

Krzysztof Krysiński
krysinski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-06-2015   #3
sotrin
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 sotrin is on a distinguished road
Domyślnie

Ja bym raczej nie ufał plastikowi. Znacznie bardzie przekonują mnie ogrodzenia gabionowe z ogrodzenia.pl. Poza tym są bardziej w moim guście
sotrin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-07-2015   #4
Garowiec
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 Garowiec is on a distinguished road
Domyślnie

Ja to bym skorzystał z forum Castoramy. Wiadomo, że na forum sklepu budowlanego możesz znaleźć znacznie więcej rzetelnych informacji niż tu.
Garowiec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-01-2016   #5
afra
Użytkownik

Siła Reputacji: 1 afra is on a distinguished road
Domyślnie

tutaj dostaniesz ogrodzenie w dobrej cenie http://www.castorama.pl/produkty/ogr...ia/siatki.html
afra jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-02-2016   #6
malinaa
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 malinaa is on a distinguished road
Domyślnie

Plastik zdecydowanie do mnie nie przemawia. Lepiej postawić na klasyczną siatkę albo ogrodzenie metalowe, chociażby panelowe.

malinaa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2016   #7
fabianos
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 fabianos is on a distinguished road
Domyślnie

Z plastiku mogą być, podobnie jak zwykła siatka. A jak chcesz coś porządniejszego, to może panele ogrodzeniowe? Zobacz sobie ofertę firmy - http://www.foresta-fencing.pl/panele-ogrodzeniowe/ i zastanów się co Tobie się najlepiej sprawdzi
fabianos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-02-2016   #8
Juzia
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Juzia is on a distinguished road
Domyślnie

Ja Ci szczerze polecam ogrodzenia panelowe. Sama mam takie u siebie w ogrodzie i są super. Bardzo łatwe w eksploatacji.
Juzia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2016   #9
angela21
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 angela21 is on a distinguished road
Domyślnie

Właśnie ogrodzenia panelowe miałam dopytać. Widziałam taką opcję ostatnio w ofercie http://tcsogrodzenia.com/ i jestem bardzo ciekawa, jak się spisują i czy szybko można je zamontować. Pod względem stylistycznym na pewno prezentują się bardzo ciekawie.
angela21 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-04-2016   #10
Szampatero
Użytkownik

Siła Reputacji: 1 Szampatero is on a distinguished road
Domyślnie

Na mnie znacznie większe wrażenie robi kamień łupany. Może warto właśnie rozważyć taką opcję. Co Ty na to? Fajnie to wygląda moim zdaniem.
Szampatero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-04-2016   #11
skorosz
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 skorosz is on a distinguished road
Domyślnie

A nie lepiej zainwestować na początku w dobre ogrodzenie, np. podmurówka, słupki i naciągnąć siatkę, a z czasem jakiś elegancji płot zrobić?

skorosz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane Wyszukiwanie
Wygląd

Zasady Postowania