Toruńskie forum informacyjne - forum toruń - forum o toruniu - zabytki, imprezy, żużel Apator Unibax  

Left Nav Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane Right Nav

Left Container Right Container

Wróć   Toruńskie forum informacyjne - forum toruń - forum o toruniu - zabytki, imprezy, żużel Apator Unibax ť Toruń - OGŁOSZENIA - Toruń ť Firma, usługi

O Toruniu - historia Torunia - miasto Kopernika i pierników Toruńskich
Witam serdecznie wszystkich użytkowników na www.forumtorun.pl

Zapraszamy do darmowej rejestracji - link

Toruń – miasto w województwie kujawsko-pomorskim, położone nad Wisłą i Drwęcą. Jeden z największych w kraju ośrodków naukowych, duży ośrodek gospodarczy i kulturalny. Od 1999 siedziba władz samorządowych województwa kujawsko-pomorskiego oraz Urzędu Marszałkowskiego. Siedziba Sejmiku Wojewódzkiego. Siedziba starosty powiatu toruńskiego, a także powiat grodzki. W latach 1920-1939 stolica województwa pomorskiego, w latach 1945-1975 w województwie bydgoskim, w latach 1975-1998 stolica województwa toruńskiego. Jest jednym z najstarszych miast polskich. Od 1992 Toruń jest stolicą diecezji toruńskiej. W 1997 toruński zespół staromiejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a od 2004 jest ogólnopolską siedzibą Ligi Polskich Miast UNESCO. W 2007 toruńska starówka została wpisana na listę 7 Cudów Polski dziennika "Rzeczpospolita". Toruński Rynek i Ratusz Staromiejski zajęły 3 miejsce w plebiscycie National Geographic Polska na 30 najpiękniejszych miejsc na świecie.

Najnowsze posty na forum - kliknij

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 12-11-2015   #1
padix
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 padix is on a distinguished road
Domyślnie Książki z rabatem

Lubicie czytać książki? A może planujecie kupić książkę w prezencie komuś bliskiemu? Skorzystajcie z kodów promocyjnych dostępnych na matras
padix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Sponsored Links
stare 08-01-2016   #2
mama58
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 mama58 is on a distinguished road
Domyślnie

Ja mogę każdą wolną chwilę spędzać z książką w ręku. Teraz poszukuję książki Dziennik o-błędnik. Ma to być książka o przemyśleniach, dylematach życiowych bohaterki. Do tego ma być napisana w formie bloga, wiec powinno się dobrze czytać. Ale w naszych księgarniach nie mogę jej dostać. Może w bibliotece się uda.
mama58 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-01-2016   #3
afra
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 afra is on a distinguished road
Domyślnie

Jeśli szukasz rabatów to najlepiej w tej księgarni http://www.taniaksiazka.pl/powrot-do...-p-565216.html
afra jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-01-2016   #4
piernikowa
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 piernikowa is on a distinguished road
Domyślnie

Zobacz sobie tutaj http://emulus.pl/pl/c/Tania-ksiazka/582
Jest duży wybór książek no i też myślę, że jak za jednym zamachem jak zapłacisz przesyłkę to też wyjdzie Ci dużo taniej niż jakbyś zapłaciła w normalnej stacjonarnej księgarni
piernikowa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-01-2016   #5
Julaw202
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Julaw202 is on a distinguished road
Domyślnie

Cytat:
Napisał mama58 Zobacz post
Ja mogę każdą wolną chwilę spędzać z książką w ręku. Teraz poszukuję książki Dziennik o-błędnik. Ma to być książka o przemyśleniach, dylematach życiowych bohaterki. Do tego ma być napisana w formie bloga, wiec powinno się dobrze czytać. Ale w naszych księgarniach nie mogę jej dostać. Może w bibliotece się uda.
Mam podobnie. Nie rozumiem jak można nie czytać książek?

Mam tak dość tego wszystkiego. Ludzie widzą we mnie gwiazdę rock and rolla, a ja już nie chcę mieć z tym nic wspólnego. Nie mogę już z tym wytrzymać. Chciałbym, żeby mnie nie poznawano - w końcu, co oni sobie myślą; że kim jest Jim Morrison?
Julaw202 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-01-2016   #6
mwoleyko
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 mwoleyko is on a distinguished road
Domyślnie

Ostatnio aros.pl miał ogromne promocje, kupiłem aż 5 książek.
mwoleyko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-01-2016   #7
Dudska
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Dudska is on a distinguished road
Domyślnie

A macie tańsze książki niż w innych księgarniach? Jeśli tak, to o ile?

Dudska jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-03-2016   #8
buba
Użytkownik

Siła Reputacji: 4 buba is on a distinguished road
Domyślnie

W Matrasie często mają różne obniżki - w zeszłym tygodniu cały asortyment był przeceniony o 30%, dlatego od razu skorzystałam z okazji i kupiłam powieści z tej listy: http://maxmag.pl/ksiazki-fantasy-dla...internetowych/. Proponuję śledzić tę księgarnię, ponieważ często robią takie akcje.
buba jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2017   #9
celeste
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 celeste is on a distinguished road
Domyślnie

Bardzo lubię czytać książki, należę do biblioteki, ale bardzo ciężko wypożyczyć w niej coś z nowych pozycji, bo jest tylu chętnych, że trzeba się zapisywać.
Dlatego szukam tańszych możliwości, aby posiadać książki moich ulubionych autorów na własność. Ciekawą cenowo ofertę ma tania księgarnia internetowa bonito.pl.
Na przykład teraz książki z Wydawnictwa Amber można kupić 40 procent taniej.
celeste jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-03-2017   #10
honorata76
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 honorata76 is on a distinguished road
Domyślnie

Ja lubię czytać i gromadzić książki, według mnie dzięki czytaniu można rozwijać zasób słownictwa oraz poszerzać wiedzę. Jak ktoś z Was mieszka zagranicą, to przejrzyjcie sobie księgarnię https://www.rewolucja.co.uk/ksiazki oni działają na terenie Wielkiej Brytanii, maja duży wybór książek, polskich gier planszowych, puzzli itp. Wysyłka nie jest droga, bo kosztuje Ł1,99.
honorata76 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2017   #11
tola
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 tola is on a distinguished road
Domyślnie

Niedługo po zmianie prawa nie będzie można kupić nowych książek w promocji ;(
tola jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-04-2017   #12
Gosieq
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 Gosieq is on a distinguished road
Domyślnie

Ja bardzo lubię czytać książki Staram się znaleźć czas, żeby codziennie przynajmniej kilka stron przeczytać. Najbardziej lubię biografie http://www.gandalf.com.pl/k/biografie-i-wspomnienia/ .
Gosieq jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-04-2017   #13
tomi922
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 tomi922 is on a distinguished road
Domyślnie

Książki to super sprawa Nie każdy lubi je czytać, ale są tacy co je uwielbiają - tak jak ja Moje hobby nie jest również przypadkowe, gdyż z zawodu jestem prawnikiem i lubię czasem przeczytać jakąś książkę i dowiedzieć się czegoś nowego Jeśli byście potrzebowali na stronie http://profinfopl.zohosites.com/ znaleźć możecie dużą liczbę publikacji z dziedziny prawa i nie tylko
tomi922 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-04-2017   #14
marca
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 marca is on a distinguished road
Domyślnie

Przyda się rabat, w bibliotekach późno pojawiaja się nowości.
marca jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-05-2017   #15
Kinia77
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 Kinia77 is on a distinguished road
Domyślnie

Fajnych miejsc, w jakich możemy zakupić książki z rabatem na pewno nie brakuje. Świetnym przykładem może być tutaj na pewno tania księgarnia internetowa Bonito. Wybór dostępnych tam tytułów jest ogromny, przy czym możemy nie tylko przystąpić do programu rabatowego, ale dodatkowo osoby posiadające kartę dużej rodziny, otrzymują dodatkowo 5 procent zniżki na zakup książek. W związku z tym na pewno warto tą opcję wziąć pod uwagę
Kinia77 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane Wyszukiwanie
Wygląd

Zasady Postowania