Toruńskie forum informacyjne - forum toruń - forum o toruniu - zabytki, imprezy, żużel Apator Unibax  

Left Nav Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane Right Nav

Left Container Right Container

Wróć   Toruńskie forum informacyjne - forum toruń - forum o toruniu - zabytki, imprezy, żużel Apator Unibax ť Toruń - OGŁOSZENIA - Toruń ť Firma, usługi

O Toruniu - historia Torunia - miasto Kopernika i pierników Toruńskich
Witam serdecznie wszystkich użytkowników na www.forumtorun.pl

Zapraszamy do darmowej rejestracji - link

Toruń – miasto w województwie kujawsko-pomorskim, położone nad Wisłą i Drwęcą. Jeden z największych w kraju ośrodków naukowych, duży ośrodek gospodarczy i kulturalny. Od 1999 siedziba władz samorządowych województwa kujawsko-pomorskiego oraz Urzędu Marszałkowskiego. Siedziba Sejmiku Wojewódzkiego. Siedziba starosty powiatu toruńskiego, a także powiat grodzki. W latach 1920-1939 stolica województwa pomorskiego, w latach 1945-1975 w województwie bydgoskim, w latach 1975-1998 stolica województwa toruńskiego. Jest jednym z najstarszych miast polskich. Od 1992 Toruń jest stolicą diecezji toruńskiej. W 1997 toruński zespół staromiejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a od 2004 jest ogólnopolską siedzibą Ligi Polskich Miast UNESCO. W 2007 toruńska starówka została wpisana na listę 7 Cudów Polski dziennika "Rzeczpospolita". Toruński Rynek i Ratusz Staromiejski zajęły 3 miejsce w plebiscycie National Geographic Polska na 30 najpiękniejszych miejsc na świecie.

Najnowsze posty na forum - kliknij

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 19-04-2017   #1
parkis
Użytkownik

Siła Reputacji: 1 parkis is on a distinguished road
Domyślnie PawełCar - opinie o aucie, Ostrzeszów

Interesuje mnie ten Saab - https://www.otomoto.pl/oferta/saab-9...-ID6yFRaH.html Mam do nich dosyć daleko. Czy jest sposób na to, żeby sprawdzić ten samochód zanim pojadę go zobaczyć? W sensie żeby miał pewność, że jest po co tam jechać?
parkis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Sponsored Links
stare 21-04-2017   #2
welka
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 welka is on a distinguished road
Domyślnie

Tak ze zdjęć nieźle wygląda. Jak na ten wiek, sensowny przebieg, ale to wszystko wypadaloby zweryfikować. Zadzwoń do komisu i pytajk o szczegóły. Niech ci poda numer VIN, to zweryfikuje się w ten sposób trochę informacji.
welka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-04-2017   #3
parkis
Użytkownik

Domyślnie

Mam VIN, samochód sprawdziłem, w raportach nie ma nic interesującego. Są jakieś stare fotki, ale nie widać informacji o żadnych naprawach. Jest zdjęcie z przebiegu, ale dosyć stare - wygląda na to, że przebieg wiarygodny - wybierzemy się zobaczyć auto, tylko muszę się umówić z mechanikiem na wyjazd.
stare 27-04-2017   #4
welka
Użytkownik

Domyślnie

No to bierz jakiegoś mechanika i jedź. Miernik lakieru konieczny, test diagnostyczny również.
Ogólnie jeśli w raportach nie ma nic ciekawego, a nie mówimy o jakimś bardzo starym aucie, to nie spodziewałbym się żadnych komplikacji.
Samochód powinien być solidny. Przekonacie się na miejscu.
stare 27-04-2017   #5
szymon564
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 szymon564 is on a distinguished road
Domyślnie

bardzo fajne auto to jest

szymon564 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-05-2017   #6
parkis
Użytkownik

Domyślnie

Mialem trochę problemów w ostatnich dniach, ale pod koniec tego tygodnia jedziemy. Nie ma opcji rezerwacji przy mojej terminowości. Po prostu mam dzwonić przed samym wyjazdem - potwierdzą mi, czy samochó faktycznie dalej mają na stanie.
stare 09-05-2017   #7
welka
Użytkownik

Domyślnie

To i tak dziwne, że samochód jest jeszcze dostępny. Napisz po jego zobaczeniu, ewentualnie wklej realne fotki, wraz z numerem VIN.
Przynajmniej ewentualnie inni będą mieli sprawdzone informacje.
stare 10-05-2017   #8
parkis
Użytkownik

Domyślnie

Jutro się wybieramy. Jeśli dojdzie do zakupu, to za kilka dni na pewno dam wam znać, ale nastawiam się na to bardzo pozytywnie. Pytałem o opinie wielu osób, sprawdzałem VIN - nie spodziewam się w tym przypadku żadnych niespodzianek.
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane Wyszukiwanie
Wygląd

Zasady Postowania