Toruńskie forum informacyjne - forum toruń - forum o toruniu - zabytki, imprezy, żużel Apator Unibax  

Left Nav Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane Right Nav

Left Container Right Container

Wróć   Toruńskie forum informacyjne - forum toruń - forum o toruniu - zabytki, imprezy, żużel Apator Unibax ť Toruń - Resteuracje, Hotele, Muzea, Kina - Toruń ť Smacznie w Toruniu

O Toruniu - historia Torunia - miasto Kopernika i pierników Toruńskich
Witam serdecznie wszystkich użytkowników na www.forumtorun.pl

Zapraszamy do darmowej rejestracji - link

Toruń – miasto w województwie kujawsko-pomorskim, położone nad Wisłą i Drwęcą. Jeden z największych w kraju ośrodków naukowych, duży ośrodek gospodarczy i kulturalny. Od 1999 siedziba władz samorządowych województwa kujawsko-pomorskiego oraz Urzędu Marszałkowskiego. Siedziba Sejmiku Wojewódzkiego. Siedziba starosty powiatu toruńskiego, a także powiat grodzki. W latach 1920-1939 stolica województwa pomorskiego, w latach 1945-1975 w województwie bydgoskim, w latach 1975-1998 stolica województwa toruńskiego. Jest jednym z najstarszych miast polskich. Od 1992 Toruń jest stolicą diecezji toruńskiej. W 1997 toruński zespół staromiejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a od 2004 jest ogólnopolską siedzibą Ligi Polskich Miast UNESCO. W 2007 toruńska starówka została wpisana na listę 7 Cudów Polski dziennika "Rzeczpospolita". Toruński Rynek i Ratusz Staromiejski zajęły 3 miejsce w plebiscycie National Geographic Polska na 30 najpiękniejszych miejsc na świecie.

Najnowsze posty na forum - kliknij

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 30-01-2010   #1
egon
Administrator

Siła Reputacji: 10 egon ma wyłączoną reputację
Wysyłanie wiadomości przez Gadu Gadu do Użytkownika egon Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do egon
Domyślnie Restauracje Toruń, bary toruń, knajpy toruń, opinie dyskusje

Witam, myślę że warto żeby na forum taki temat był. Żeby każdy mógł zaczerpnąć opinii gdzie tanio i w miare dobrze można coś dobrego zjeść.

Ważne jest żeby nasi goście wiedzieli gdzie lepiej nie chodzić bo się wyda pieniądze a dobrego nic nie będzie.

Proszę wszystkich z Torunia żeby pisali coś na temat restauracji, barów knajp. A na pewno się to przyda.

A wszystkich nowych proszę o zadawanie pytań na ten temat.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Są dwie metody postępowania z kobietami, obie nie działają

egon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Sponsored Links
stare 16-07-2010   #2
Nie zarejestrowany
Guest

Domyślnie PizzaPorta.pl już w Toruniu

Witam,
Zachęcam do korzystania z www.pizzaportal.pl. W tym miejscu dostępnych jest już 5 różnych restauracji z których można zamawiać jedzenie na wynos przez Internet, bez wychodzenia z domu i dzwonienia do restauracji. Dzięki tej stronie w jednym miejscu łatwo i szybko można porównań menu dostępnych restauracji.
Jeśli spodoba się Wam ten sposób zamawiania, znacie jakąś fajną restauracje, napiszcie swoje propozycje.
Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27-07-2010   #3
Dariusia08
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Dariusia08 is on a distinguished road
Domyślnie

Wkrótce odbędzie się w Toruniu otwarcie nowego baru.
BAR W STYLU LAT PRL-U można smacznie i zdrowo zjeść jak i również poczuć świetny klimat PRL
Moniuszki 11/13

Zachęcam do odwiedzin.
Dariusia08 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-07-2010   #4
Dariusia08
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Dariusia08 is on a distinguished road
Domyślnie

Naszą specjalnością jest prawdziwa troska o Klienta

Czy odżywiasz się w sposób świadomy? Czy zastanawiasz się nad tym jak to, co jesz wpływa na Twoje zdrowie? Bez względu na wiek nie powinnaś/powinieneś zaniedbać tej wiedzy, jeśli chcesz cieszyć się zdrowiem.

Studio Life Natur daje Ci szansę na poprawę Twojego samopoczucia i witalności. Wszystko zaczyna się od małego kroku ale najważniejsze, że starasz się coś zmienić! Zacznij już dziś, choćby od najmniejszych zmian i odwiedź nasze Studio aby uzyskać więcej szczegółowych informacji.

Mamy do zaoferowania pomoc wielu specjalistów w dziedzinie dietetyki jak i również ekspertów żywienia. Jedyni w Toruniu dostarczamy całodzienne posiłki dietetyczne wprost pod drzwi Twojego domu , biura, pracy ,szkoły.

Pomożemy Ci zadbać o Twoje zdrowie
Dariusia08 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2011   #5
forumpost
Guest

Domyślnie

Witam,

Ja z mężem staramy się jeść w domu i rzadko wychodzimy do restauracji. Gdy już mamy taką ochotę to zawsze jeździmy na weekend do Ciechocinka i odwiedzamy restauracja ciechocinek. To naprawdę wspaniałe miejsce z odpowiednim klimatem.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-2011   #6
marcin146
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 marcin146 is on a distinguished road
Domyślnie

Ja polecam nowo otwarta restaurację Esencja Smaq,można tam zjeść niedrogo i smacznie!Mieliśmy okazję zjeść pierś ze szpinakiem i steka z polędwicy-PRZEPYSZNE.Knajpka przytulna,plusem jest też lokalizacja,z dala od centrum można spokojnie zjeść, naprawdę pyszne jedzenie.Sprawdzcie sami
marcin146 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-12-2012   #7
tokrz
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 tokrz is on a distinguished road
Domyślnie

Polecam restaurację Herbowa przy ul. Kościuszki. Klasyka obsługi (tego nie ma w nowych lokalach) super jedzenie, fajny klimacik w restauracji. Herbowa to kultowa restauracja Toruń, ale nie w centrum. Może to i dobrze - zwłaszcza dla zmotoryzowanych, bo jest gdzie zaparkować.
tokrz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-12-2012   #8
file-mon
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 file-mon is on a distinguished road
Domyślnie

Ja polecam pizzerię Verona i Manekina.

file-mon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-02-2013   #9
Jakubik
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Jakubik is on a distinguished road
Domyślnie

witam, szukam miejsc - restauracja, sala na wesele, hotel z salą które w Toruniu można wynająć na wesele - najlepiej z możliwością zamówienia pełnej obsługi takiej imprezy. Chodzi mi o sprawdzone opinie osób które lokale znają, bawili się w nich czy sami wynajmowali - gdzie nie ma problemów albo na co uważać szukając sale w toruniu lub okolicach

Coloradical!
Jakubik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-03-2013   #10
amadeusz
Użytkownik

Siła Reputacji: 5 amadeusz is on a distinguished road
Domyślnie

Odwiedziłem ostatnio restaurację Herbową i jedzenie bardzo smaczne MOgłoby być taniej, ale cóż - nie można mieć przecież wszystkiego.
__________________________________________________ _______________________________________
wiatrówki
amadeusz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-03-2013   #11
krystianmarezz
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 krystianmarezz is on a distinguished road
Domyślnie

Witam
jestem nowiutki na forum daaawno nie było mnie w Toruniu i chciałem się zapytać gdzie na obecną chwilę można wyskoczyć na piwko ze znajomymi w tak "świetną" pogodę są jakieś nowe miejsca gdzie można spokojnie posiedzieć ze znajomymi czy z dziewczyną spokojnie posiedzieć, wypić piwko, coś przekąsić do tego, dobra atmosfera - to są moje kryteria polecacie cosik?
krystianmarezz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-03-2013   #12
reniferu
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 reniferu is on a distinguished road
Domyślnie

Witam. Mam pytanie gdzie można coś kupić nie koniecznie jedzenie?
reniferu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-04-2013   #13
krystianmarezz
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 krystianmarezz is on a distinguished road
Domyślnie

Polecam piwo w Toruniu na ul. Wysokiej 3 w piwnicy PUBoKawiarnia TuitamCafe piwo po 3zł i to markowe
krystianmarezz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-04-2015   #14
aga332
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 aga332 is on a distinguished road
Domyślnie

Chętnie zajrzę

aga332 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-04-2015   #15
Puzio
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Puzio is on a distinguished road
Domyślnie

Ja tam samo chętnie zajrzę. Wygląda to całkiem ciekawie.

Puzio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2015   #16
olek.azur
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 olek.azur is on a distinguished road
Domyślnie

Bardzo smaczne pierogi jak i zupę pomidorową mają w pierogarni na moście Paulińskim. Świetną też mają szarlotkę na ciepło. Polecam.
olek.azur jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-04-2017   #17
melaniatrn
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 melaniatrn is on a distinguished road
Domyślnie

Bardzo ale to bardzo polecam Pierogarnię Stary Młyn! Zawsze z moim chłopakiem się wybieramy i wychodzimy z uśmiechem na twarzy :P ps. Pyszne są piecuchy spiżarniane - z mięsem i ze śliwką - palce lizać
melaniatrn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-04-2017   #18
Kamika
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Kamika is on a distinguished road
Domyślnie

ja lubie jadać a starym metropolis, porcje obiadowe są takie, że nigdy wszystkiego nie zjadłam, pierogarnia stary młyn nie jest zly, choć to zalezy jakie pierogi sie zamówi
Kamika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-04-2017   #19
daniel765
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 daniel765 is on a distinguished road
Domyślnie

ja nie lubię jadac w restauracjach

daniel765 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2017   #20
melaniatrn
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 melaniatrn is on a distinguished road
Domyślnie

Polecam pierogarnię "stary Młyn" - najlepsze pierogi jakie jadłam w życiu!
melaniatrn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bary toruń, dyskusje restauracji, gdzier zjeść toruń, opinie restauracje, ranking restauracje, restauracje toruń, żarełko toruń

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane Wyszukiwanie
Wygląd

Zasady Postowania