Toruńskie forum informacyjne - forum toruń - forum o toruniu - zabytki, imprezy, żużel Apator Unibax  

Left Nav Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane Right Nav

Left Container Right Container

Wróć   Toruńskie forum informacyjne - forum toruń - forum o toruniu - zabytki, imprezy, żużel Apator Unibax ť Toruń - OGŁOSZENIA - Toruń ť Rynek pracy, szkolenia

O Toruniu - historia Torunia - miasto Kopernika i pierników Toruńskich
Witam serdecznie wszystkich użytkowników na www.forumtorun.pl

Zapraszamy do darmowej rejestracji - link

Toruń – miasto w województwie kujawsko-pomorskim, położone nad Wisłą i Drwęcą. Jeden z największych w kraju ośrodków naukowych, duży ośrodek gospodarczy i kulturalny. Od 1999 siedziba władz samorządowych województwa kujawsko-pomorskiego oraz Urzędu Marszałkowskiego. Siedziba Sejmiku Wojewódzkiego. Siedziba starosty powiatu toruńskiego, a także powiat grodzki. W latach 1920-1939 stolica województwa pomorskiego, w latach 1945-1975 w województwie bydgoskim, w latach 1975-1998 stolica województwa toruńskiego. Jest jednym z najstarszych miast polskich. Od 1992 Toruń jest stolicą diecezji toruńskiej. W 1997 toruński zespół staromiejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a od 2004 jest ogólnopolską siedzibą Ligi Polskich Miast UNESCO. W 2007 toruńska starówka została wpisana na listę 7 Cudów Polski dziennika "Rzeczpospolita". Toruński Rynek i Ratusz Staromiejski zajęły 3 miejsce w plebiscycie National Geographic Polska na 30 najpiękniejszych miejsc na świecie.

Najnowsze posty na forum - kliknij

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 21-04-2017   #101
meduza
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 meduza is on a distinguished road
Domyślnie

Praca nie jest łatwa, ale faktycznie bardzo opłacalna. Ja pracowałam jako opiekunka osoby starszej na kontrakcie https://www.opiekunki.aterima.pl/ i byłam zadowolona. Faktycznie praca ciężka, ale dzięki niej udało mi się spłacić szybciej kredyt mieszkaniowy.
meduza jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Sponsored Links
stare 22-04-2017   #102
hultaj222
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 hultaj222 is on a distinguished road
Domyślnie

A tak apropo usług sprzątania czy gotowania, to dzięki portalowi Kochajidbaj.pl możesz znaleźć pracę w takiej profesji. Wystarczy się zarejestrować, a następnie stworzyć profil o sobie. System pomoże wyszukać oferty pracy najbliżej miejsca zamieszkania. To zdecydowanie może pomóc znaleźć wymarzoną pracę!
hultaj222 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-04-2017   #103
klent
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 klent is on a distinguished road
Domyślnie

Jeżeli dobrze się ktoś czuje w kwestiach technicznych i ma wykształcenie albo podstawy do poszerzania wiedzy, to nie bać się składać CV na stanowiska specjalistów technicznych - zwłaszcza w firmach informatycznych, outsourcingowych, przemysłowych, bo naprawdę można nieźle zarobić.
Również ludzie po ekonomii, analitykach, analizach, księgowości, filologiach mogą się dobrze wybić na rynku, bo zapotrzebowanie ciągle rośnie.
klent jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-04-2017   #104
hultaj222
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 hultaj222 is on a distinguished road
Domyślnie

A może szukasz takiej przyjemnej pracy w charakterze opiekunki do zwierząt? Moja koleżanka znalazła taką dzięki portalowi Kochajidbaj.pl
Polecam Ci się zarejestrować i dodać swoje ogłoszenie (teraz rejestracja jest darmowa, więc warto skorzystać). Powodzenia!
hultaj222 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-05-2017   #105
eni
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 eni is on a distinguished road
Domyślnie

Witam
Moim zdaniem warto pracować w takich firmach jak Nordea, oprócz niezłych zarobków oferują także szereg uprawnień pracowniczych.
Firma cały czas się rozwija i w związku z tym szuka nowych pracowników Obecnie szukają pracowników w centrum operacji bankowych
eni jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-05-2017   #106
Fedora12
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Fedora12 is on a distinguished road
Domyślnie

Dziś jest taka sytuacja na rynku pracy, że możesz znaleźć zatrudnienie nawet w największych firmach. Zobacz, ile każda z nich wrzuca ogłoszeń rekrutacyjnych http://www.gowork.pl/praca . Wystarczy dopasować własne umiejętności do ich wymagań i składać aplikację.
Fedora12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-05-2017   #107
kasztanka
Użytkownik

Siła Reputacji: 4 kasztanka is on a distinguished road
Domyślnie

Warto pracować tam, gdzie płacą i gdzie szanują pracownika.
Weszłam tutaj, zeby dodać komentarz dla śmiechu jak inni, ale pomyślałam potem, że to jest odpowiedź bardzo poważna. Bo nie zawsze ma się tyle szczęścia.
Fajna jest praca hostessy, ale w tej branży łatwo trafić na oszusta i stracić trochę więcej niż tylko czas i pieniądze. Dlatego warto wybierać sprawdzone firmy, jak Hostess Booking.
kasztanka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-05-2017   #108
mama58
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 mama58 is on a distinguished road
Domyślnie

Wiele naszych firm podejmuje współpracę z firmami zagranicznymi i wysyłają do nich naszych pracowników. W tedy bardzo przydaje sie pomoc http://tlumaczonline.info.pl/
W tym biurze pracują wykwalifikowani specjaliści. Tłumaczą dokumentację na języki wszystkich krajów europejskich. Dokumentacja musi być tłumaczona bardzo dokładnie, więc takie biuro tłumaczeń jest konieczne.
mama58 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-05-2017   #109
Sylwia56
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Sylwia56 is on a distinguished road
Domyślnie

Odpowiedź na to pytanie jest dość prosta- w miejscach, które pozwalają ci poszerzać swoje horyzonty Na szczęście ja mam pracę, która gwarantuje mi udział w wielu ciekawych projektach. Muszę przyznać, że jestem z niej bardzo zadowolona Znalazłam ja na http://funkymedia.pl i zajmuje się szeroko pojętym marketingiem.
Sylwia56 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-06-2017   #110
elka2002
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 elka2002 is on a distinguished road
Domyślnie

Tutaj http://nordea.pl/it/aplikuj/ są ciekawe oferty pracy w IT w Trójmieście. Moim zdaniem warto tam aplikować i iść na rozmowę. Znam wielu zadowolonych pracowników z Nordea, którzy chwalą sobie warunki. Poza tym niewątpliwie można tam zdobyć cenne doświadczenie.
elka2002 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-2017   #111
Pauulinka
Użytkownik

Siła Reputacji: 1 Pauulinka is on a distinguished road
Domyślnie

Teraz jest dużo wolnych etatów dla asystentek i higienistek stomatologicznych. Zerknicjie sobie - http://roztocze.net/pomoc-dla-stomatologa/ . Nie trzeba studiować, wystarczy rok nauki i kursy i można pracować. A zarobki niczego sobie, przy czym odpowiedzialność niewielka.
Pauulinka jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-08-2017   #112
kilotorunskiejprosze
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 kilotorunskiejprosze is on a distinguished road
Domyślnie

Jakiś czas temu ciekawe miejsca do pracy znalazłem u nich https://www.biura.pl/pl/mapa Znajomy po przez taką wyszukiwarkę znalazł swoje wymarzone biuro. Nie każdy z nas ma miejsce i możliwości pracy w własnym domu, dlatego takie rozwiązanie jest optymalne.
kilotorunskiejprosze jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2017   #113
Demigod
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Demigod is on a distinguished road
Domyślnie

Najlepiej pracować u uczciwego pracodawcy, albo za granicą Pozdrawiam

Demigod jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-08-2017   #114
Muszkieter
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Muszkieter is on a distinguished road
Domyślnie

Warto pracować tam gdzie szanują pracownika i tam gdzie sam jesteś zadowolony z pracy, gdzie ona Cię cieszy... No i wiadomo, że tam gdzie zadowalające wynagrodzenie jest... Trzeba szukać i próbować różnych opcji

Muszkieter jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-08-2017   #115
Lukier74
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Lukier74 is on a distinguished road
Domyślnie

Gdzie warto pracować? Tam gdzie się człowieka szanuje, nawet jeśli się mu nie płaci jakoś sowicie. Ot taka moja krótka rada. Najważniejsza w pracy jest...atmosfera. Jeśli zespół działa, ludzie się szanują i chcą współpracować, to nawet mniejsze pieniądze nie stanowią aż tak dużej blokady. Oczywiście, to też jest kwestia co by się miało robić. Zespołowa praca na śmieciarce, a zespołowa praca na taśmie w fabryce helikopterów to trochę co innego, ale wciąż, kwestia pozostaje, żeby robotę lubić. Jak się jest dobrym w samoorganizacji i ogólnym ogarnianiu zespołu to małe szkolonko - https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne/technik-administracji - i robota pewna w każdym biurze, a jak się jest dobrym w motyle i bakterie, to laboratia czekają. Wybierz mądrze i nie trać czasu.
Lukier74 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane Wyszukiwanie
Wygląd

Zasady Postowania