Toruńskie forum informacyjne - forum toruń - forum o toruniu - zabytki, imprezy, żużel Apator Unibax  

Left Nav Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane Right Nav

Left Container Right Container

Wróć   Toruńskie forum informacyjne - forum toruń - forum o toruniu - zabytki, imprezy, żużel Apator Unibax ť Toruń - HYDE PARK - Toruń ť wszystko i o wszystkim

O Toruniu - historia Torunia - miasto Kopernika i pierników Toruńskich
Witam serdecznie wszystkich użytkowników na www.forumtorun.pl

Zapraszamy do darmowej rejestracji - link

Toruń – miasto w województwie kujawsko-pomorskim, położone nad Wisłą i Drwęcą. Jeden z największych w kraju ośrodków naukowych, duży ośrodek gospodarczy i kulturalny. Od 1999 siedziba władz samorządowych województwa kujawsko-pomorskiego oraz Urzędu Marszałkowskiego. Siedziba Sejmiku Wojewódzkiego. Siedziba starosty powiatu toruńskiego, a także powiat grodzki. W latach 1920-1939 stolica województwa pomorskiego, w latach 1945-1975 w województwie bydgoskim, w latach 1975-1998 stolica województwa toruńskiego. Jest jednym z najstarszych miast polskich. Od 1992 Toruń jest stolicą diecezji toruńskiej. W 1997 toruński zespół staromiejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a od 2004 jest ogólnopolską siedzibą Ligi Polskich Miast UNESCO. W 2007 toruńska starówka została wpisana na listę 7 Cudów Polski dziennika "Rzeczpospolita". Toruński Rynek i Ratusz Staromiejski zajęły 3 miejsce w plebiscycie National Geographic Polska na 30 najpiękniejszych miejsc na świecie.

Najnowsze posty na forum - kliknij

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 07-09-2016   #1
stiler
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 stiler is on a distinguished road
Domyślnie Prezent dla siostry

Pod koniec września siostra ma urodziny i tak pomyślałam, że kupię jej jakieś fajne, markowe kosmetyki Przydałby się dobry krem na dzień i inne niezbędniki kobiety. Jeśli macie jakieś propozycje to podzielcie się nimi proszę. Ja przyznaję, że nie bardzo się orientuję w tej dziedzinie - używam jednego kremu niezmiennie od 10 lat i nie podążam za nowościami
stiler jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Sponsored Links
stare 08-09-2016   #2
jannn7n
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 jannn7n is on a distinguished road
Domyślnie

Kosmetyki to zawsze dobry pomysł. Niekoniecznie musisz wybierać kremy do twarzy, może po prostu kupisz jej jakiś żel pod prysznic albo jakiś zestaw? albo jeszcze na przykład jakieś świece zapachowe które mogłaby siostra położyć w łazience?
jannn7n jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-09-2016   #3
Kapitan
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Kapitan is on a distinguished road
Domyślnie

A co siostra lubi?

Kapitan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-09-2016   #4
Argentyna
Użytkownik

Siła Reputacji: 1 Argentyna is on a distinguished road
Domyślnie

Ja mojej siostrze zawsze kupuję coś z ciuchów. Ona uwielbia folkowe ubrania więc moje szukanie prezentu ogranicza się w zasadzie do jednego sklepu. Zresztą dla kobiety to chyba najlepszy prezent jakiś fajny ciuch Tylko trzeba znać gust obdarowywanej
Argentyna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-09-2016   #5
marca
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 marca is on a distinguished road
Domyślnie

Zestaw kosmetyków w kartonie kup najlepiej
marca jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-09-2016   #6
kasia90
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 kasia90 is on a distinguished road
Domyślnie

Hej! Jeśli szukasz fajnego prezentu dla siostry, to może postaw na słodycze i jakiś upominek, na przykład kosmetyki. Widziałam ciekawą ofertę tutaj http://android-forum.pl/viewtopic.ph...p=49012#p49012 Przepyszne słodkości i spory wybór pozwoli skomponować ciekawy podarunek

Serdecznie polecam: http://domek-wodzislaw.pl/
kasia90 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-09-2016   #7
Nikoletta
Użytkownik

Siła Reputacji: 1 Nikoletta is on a distinguished road
Domyślnie ...

Nie wiem ile Twoja siostra ma lat więc nie chciałabym też urazić Ciebie i jej w żaden sposób ale może coś z takich kremów http://www.vichy.pl/rodzaje-produkto...ien/ps998.aspx ? Sama ich używam i jestem z nich zadowolona
Nikoletta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-09-2016   #8
Menas
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Menas is on a distinguished road
Domyślnie

Mam młodszą siostrę i chciałbym jej kupić pierwszy telefon na urodziny, jednak boję się, że go zgubi, a to oznacza stratę... zdajecie sobie sprawę ile kasy. Pomyślałem, że znajdę jakiś sposób jak zlokalizować telefon, znalazłem tą firmę w linku, ale szukam opinii, ktoś cos?
Menas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-09-2016   #9
rayderson
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 rayderson is on a distinguished road
Domyślnie

Może po prostu na pierwszy telefon kupcie coś tańszego
rayderson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-09-2016   #10
the_citizens
Użytkownik

Siła Reputacji: 4 the_citizens is on a distinguished road
Domyślnie

Kosmetyki to wcale nie taki zły pomysł, kobiety chyba w każdym wieku je uwielbiają.
the_citizens jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-09-2016   #11
Baltazarra
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Baltazarra is on a distinguished road
Domyślnie

Możesz pójść w stronę mleczka do ciała i wybrać coś z tego http://www.elle.pl/promocja/artykul/...zko-do-ciala-1 Tym bardziej że chodzi Ci o markowe kosmetyki, a La Roche Posay właśnie jest taką dobrą, znaną marką.
Baltazarra jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-09-2016   #12
terma
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 terma is on a distinguished road
Domyślnie

A może jakiś gadżet herbaciany? Dzbanek do zaparzania albo taki metalowy, mały zaparzacz lub puszka na liście? Tutaj jest wybór takich akcesoriów: http://argentynalimited.pl/pl/c/AKCESORIA%2C-PLYTY/7
Do tego możesz dokupić jakąś mieszankę dobrego, zielonego naparu i prezent gotowy
terma jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-10-2016   #13
mar35
Użytkownik

Siła Reputacji: 1 mar35 is on a distinguished road
Domyślnie

jak znamy osobę której chcemy podarować prezent to zawsze jest łatwiej wiemy jakie lubi zapach wiemy co lubi nosić i jak sie ubiera itp Dlatego prezenty które oferujecie są trafione. To tak samo jak szukamy prezentu dla żony nie możemy kupować patelni czy robota kuchennego bo usłyszymy że chcemy z niej zrobić kurę domową i tu z pomocą przychodzą takie strony internetowe jak ta https://mygiftdna.pl/Prezent-Dla-Zony sprawdźcie i zobaczcie jaką mają ilość nietuzinkowych prezentów.
mar35 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare Tydzień Temu   #14
Berni88
Użytkownik

Siła Reputacji: 1 Berni88 is on a distinguished road
Domyślnie

Moim zdaniem jeżeli chcemy już podarować bliskiej osobie kosmetyki, najlepszą opcją będą takie produkty jak kremy, czy inne kosmetyki pielęgnacyjne do ciała. Moja siostra niedawno zamówiła balsam ze strony Farmona https://farmona.pl/promowane-produkt...y-do-ciala-pl/ Bardzo podobaj jej się zapach oraz to, że po zastosowaniu jej skóra staje się gładka i dobrze nawilżona. Myślę, że z takiego prezentu każda kobieta będzie zadowolona.
Berni88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 3 dni temu   #15
glama
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 glama is on a distinguished road
Domyślnie

Mojej siostrze kupiłam smartbanda, bo się jej ostatnio marzył https://www.teletorium.pl/smart-bran...o-zlota/66764/
glama jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane Wyszukiwanie
Wygląd

Zasady Postowania