Toruńskie forum informacyjne - forum toruń - forum o toruniu - zabytki, imprezy, żużel Apator Unibax  

Left Nav Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane Right Nav

Left Container Right Container

Wróć   Toruńskie forum informacyjne - forum toruń - forum o toruniu - zabytki, imprezy, żużel Apator Unibax ť Toruń - OGŁOSZENIA - Toruń ť Rynek pracy, szkolenia

O Toruniu - historia Torunia - miasto Kopernika i pierników Toruńskich
Witam serdecznie wszystkich użytkowników na www.forumtorun.pl

Zapraszamy do darmowej rejestracji - link

Toruń – miasto w województwie kujawsko-pomorskim, położone nad Wisłą i Drwęcą. Jeden z największych w kraju ośrodków naukowych, duży ośrodek gospodarczy i kulturalny. Od 1999 siedziba władz samorządowych województwa kujawsko-pomorskiego oraz Urzędu Marszałkowskiego. Siedziba Sejmiku Wojewódzkiego. Siedziba starosty powiatu toruńskiego, a także powiat grodzki. W latach 1920-1939 stolica województwa pomorskiego, w latach 1945-1975 w województwie bydgoskim, w latach 1975-1998 stolica województwa toruńskiego. Jest jednym z najstarszych miast polskich. Od 1992 Toruń jest stolicą diecezji toruńskiej. W 1997 toruński zespół staromiejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a od 2004 jest ogólnopolską siedzibą Ligi Polskich Miast UNESCO. W 2007 toruńska starówka została wpisana na listę 7 Cudów Polski dziennika "Rzeczpospolita". Toruński Rynek i Ratusz Staromiejski zajęły 3 miejsce w plebiscycie National Geographic Polska na 30 najpiękniejszych miejsc na świecie.

Najnowsze posty na forum - kliknij

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 21-08-2017   #1
Franczesko
Użytkownik

Siła Reputacji: 1 Franczesko is on a distinguished road
Domyślnie Skuteczne odchudzanie

Kiedyś wydawało mi się, że samemu można zabrać się za odchudzanie bez szczególnej wiedzy. Jednak jak po dłuższym czasie nie widziałam efektów mojego odchudzania wolałam zgłosić się po pomoc do profesjonalistów. Teraz wiem że korzystanie z pomocy takich trenerów http://bodyhero.pl/trening-i-konsultacje/ szybciej pomogą nam osiągnąć upragniony cel.
Franczesko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Sponsored Links
stare 29-08-2017   #2
ayris
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 ayris is on a distinguished road
Domyślnie

Chcąc schudnać warto włączyć do diety zieloną herbatę. Na http://blog.eatzone.pl/zielona-herbata-wady-i-zalety/ znajdziesz sporo informacji na jej temat. Ja piję zieloną do śniadania i naprawdę mi smakuje. Poza tym zmień nawyki żywieniowe. Przestań jesć słodycze i fast foody. Warto też zaczać się wiecej ruszac.
ayris jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 2 tygodnie temu   #3
dnowaczek87
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 dnowaczek87 is on a distinguished road
Domyślnie

Zanim podejmiesz jakieś działania w zakresie odchudzania to polecam zapoznać się z https://www.xn--kunia-zdrowia-c4c.pl...e-dietetyczne/
dnowaczek87 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 2 tygodnie temu   #4
Metalek
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Metalek is on a distinguished road
Domyślnie

Zdecydowanie zawsze jest lepiej mieć pewną wiedzę na temat odchudzania przed podjęciem takich kroków

Metalek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare Tydzień Temu   #5
ninjust
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 ninjust is on a distinguished road
Domyślnie

ninjust jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare Tydzień Temu   #6
Ajlar
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 Ajlar is on a distinguished road
Domyślnie

No tak, przychodzi jesień i łatwo się zapuścić ;/ więcej się je no i ruchu mniej... Ja zresztą mam cały rok problem z utrzymaniem wagi no ale tak już bywa. Postawiłm sobie cel na ten rok, że schudnę - niestety jak na razie mi sie to jeszcze nie udało. Zastawnawiam się nad wyjazdem na takie wczasy odchudzające do Primavery w Jastrzębiej Górze https://odchudzanie.primaveraspa.pl/...ad-morzem.html . Maja nawet swoj kanał na YT gdzie można poćwiczyć (wpiszcie sobie ODCHUDZANIE PRIMAVERA). Chciałabym się wybrać do nich na jesień bo nie bedzie tyle ludzi co w sezonie. Co myślicie o takiej formie odchudzania?
Ajlar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare Tydzień Temu   #7
Szadow
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Szadow is on a distinguished road
Domyślnie

Regularne posiłki i wysiłek fizyczny to podstawa
Szadow jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare Tydzień Temu   #8
Intelektualista
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Intelektualista is on a distinguished road
Domyślnie

Dobrze jest mieć jakąś wiedzę w tym temacie, bez niej można sobie krzywdę zrobić
Intelektualista jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare Tydzień Temu   #9
ritabra
Użytkownik

Siła Reputacji: 1 ritabra is on a distinguished road
Domyślnie

Dokładnie ja to w ogóle uważam, że nie warto działać w pojedynkę. Jest wiele skutecznych programów odchudzania, zerknij sobie chociażby tu http://www.gacasystem.pl/jak-schudnac/. Możliwość spotkań w wybranych lokalizacjach w kraju ale także programy online. Każdy z nich dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb klientów - plan treningowy i żywieniowy. Dodatkowo nacisk kładziony jest też na odpowiednią regenerację organizmu i motywację ( a bez niej bywa ciężko zwłaszcza gdy pojawiają się gorsze dni ).
ritabra jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 6 dni temu   #10
PaulaxXx
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 PaulaxXx is on a distinguished road
Domyślnie

Chcąc skutecznie schudnąć trzeba najpierw wyrobić w sobie nawyk do zdrowej diety i regularnych ćwiczeń. Jeśli ktoś ma z tym problemy to ciężko mu będzie schudnąć. Na początku najlepiej wybrać treningi na siłowni i pomoc jakiegoś trenera.

PaulaxXx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 5 dni temu   #11
Rufik
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Rufik is on a distinguished road
Domyślnie

Dokładnie tak, regularne zdrowe posiłki to podstawa, do tego trzeba koniecznie dorzucić wysiłek fizyczny. Ale dieta nie polega na tym, że dwa dni jest a jeden nie. Niestety trzeba się pilnować cały czas

Rufik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 2 dni temu   #12
Inlandemp
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Inlandemp is on a distinguished road
Domyślnie

Tabletki na odchudzanie mogą być dobrym suplementem diety, ale trzeba z tym uważać. W ogóle nadmierne odchudzanie może wyniszczyć organizm – smutne, ale prawdziwe. Wszystko trzeba robić z głową. W tym również jeść! Niestety,
niedożywienie jest coraz powszechniejsze! Można o tym przeczytać np.
tu: http://brzuchobrzucho.pl/wychudzenie...-kazdym-wieku/!
Inlandemp jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane Wyszukiwanie
Wygląd

Zasady Postowania