Toruńskie forum informacyjne - forum toruń - forum o toruniu - zabytki, imprezy, żużel Apator Unibax  

Left Nav Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane Right Nav

Left Container Right Container

Wróć   Toruńskie forum informacyjne - forum toruń - forum o toruniu - zabytki, imprezy, żużel Apator Unibax ť Toruń - Komunikacja, Sport, Prasa - Toruń ť Uroda, styl

O Toruniu - historia Torunia - miasto Kopernika i pierników Toruńskich
Witam serdecznie wszystkich użytkowników na www.forumtorun.pl

Zapraszamy do darmowej rejestracji - link

Toruń – miasto w województwie kujawsko-pomorskim, położone nad Wisłą i Drwęcą. Jeden z największych w kraju ośrodków naukowych, duży ośrodek gospodarczy i kulturalny. Od 1999 siedziba władz samorządowych województwa kujawsko-pomorskiego oraz Urzędu Marszałkowskiego. Siedziba Sejmiku Wojewódzkiego. Siedziba starosty powiatu toruńskiego, a także powiat grodzki. W latach 1920-1939 stolica województwa pomorskiego, w latach 1945-1975 w województwie bydgoskim, w latach 1975-1998 stolica województwa toruńskiego. Jest jednym z najstarszych miast polskich. Od 1992 Toruń jest stolicą diecezji toruńskiej. W 1997 toruński zespół staromiejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a od 2004 jest ogólnopolską siedzibą Ligi Polskich Miast UNESCO. W 2007 toruńska starówka została wpisana na listę 7 Cudów Polski dziennika "Rzeczpospolita". Toruński Rynek i Ratusz Staromiejski zajęły 3 miejsce w plebiscycie National Geographic Polska na 30 najpiękniejszych miejsc na świecie.

Najnowsze posty na forum - kliknij

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 23-09-2016   #1
beata
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 beata is on a distinguished road
Domyślnie Cukrzyca

Witam wszystkich uśmiech
Ostatnio zauważyłam u siebie dziwne zmiany w mym organizmie.Mam rany nawet po ugryzieniu komara, które wgl się nie goją i zostają okropne blizny. Czasami mam napady głodu a czasem nie mam ochoty nic jeść. I najgorsze jeat to że sypiam po 9h a ciągle jestem nie wyspana.Cały czas chce mi sie spac. Mam 17 lat i moja waga jest prawidlowa pragnę zaznaczyć ze moj dziadek chorowal mna cukrzyce i ciocia tez choruje. Czy to moze byc cukrzyca ? Wiem ze forum to nie lekarz ale chcialam was tylko zapytac
W przyszlym tygodniu wybieram sie do lekarza. Dziekuje i pozdrawiam
beata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Sponsored Links
stare 23-09-2016   #2
ignes
Użytkownik

Siła Reputacji: 5 ignes is on a distinguished road
Domyślnie

Nie sądzę aby była to cukrzyca.... Na stronie są opisane objawy:
http://ocukrzycy.pl/leczenie-cukrzycy/objawy-cukrzycy/

Wiele z nich jest podobnych do Twoich , niemniej sama jestem zdania,że nie ma sensu martwić się na zapas.Poczekaj na diagnozę i dopiero wtedy będziesz zastanawiała się co dalej....
Nie badałas sobie nigdy cukru? Jest to proste badanie, kosztuje 5 zł i zrobisz je w każdym laboratorium.
ignes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-10-2016   #3
margo903
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 margo903 is on a distinguished road
Domyślnie

Nie ma co gdybać. Idź do lekarza i zobaczysz co Ci powie. Jak nie masz czasu, albo się obawiasz, to zobacz na usługi EDoktor24. Możesz tam online skorzystać z konsultacji. Nie jest to drogie. Moim zdaniem to też nie jest cukrzyca, no ale nie jestem lekarzem, żeby wydawać takie sądy.
margo903 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare Tydzień Temu   #4
eska
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 eska is on a distinguished road
Domyślnie

Myślę, że warto zerknąć sobie na stronę Leki Natury. Znajdziecie tam ciekawy artykuł na temat ziół, które sprawdzają się w przypadku cukrzycy. Można też kupić gotową mieszankę ziół, która sprawdza się również jako środek profilaktyczny.
eska jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare Tydzień Temu   #5
skoppos
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 skoppos is on a distinguished road
Domyślnie

Przede wszystkim nie staraj się tutaj bawić w forumowe znachorstwo tylko idź do lekarza, takie rzeczy to nie tylko objawy cukrzycy, ale m. in. też zapalenia naczyń
skoppos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane Wyszukiwanie
Wygląd

Zasady Postowania