Toruńskie forum informacyjne - forum toruń - forum o toruniu - zabytki, imprezy, żużel Apator Unibax  

Left Nav Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane Right Nav

Left Container Right Container

Wróć   Toruńskie forum informacyjne - forum toruń - forum o toruniu - zabytki, imprezy, żużel Apator Unibax ť Toruń - HYDE PARK - Toruń ť wszystko i o wszystkim

O Toruniu - historia Torunia - miasto Kopernika i pierników Toruńskich
Witam serdecznie wszystkich użytkowników na www.forumtorun.pl

Zapraszamy do darmowej rejestracji - link

Toruń – miasto w województwie kujawsko-pomorskim, położone nad Wisłą i Drwęcą. Jeden z największych w kraju ośrodków naukowych, duży ośrodek gospodarczy i kulturalny. Od 1999 siedziba władz samorządowych województwa kujawsko-pomorskiego oraz Urzędu Marszałkowskiego. Siedziba Sejmiku Wojewódzkiego. Siedziba starosty powiatu toruńskiego, a także powiat grodzki. W latach 1920-1939 stolica województwa pomorskiego, w latach 1945-1975 w województwie bydgoskim, w latach 1975-1998 stolica województwa toruńskiego. Jest jednym z najstarszych miast polskich. Od 1992 Toruń jest stolicą diecezji toruńskiej. W 1997 toruński zespół staromiejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a od 2004 jest ogólnopolską siedzibą Ligi Polskich Miast UNESCO. W 2007 toruńska starówka została wpisana na listę 7 Cudów Polski dziennika "Rzeczpospolita". Toruński Rynek i Ratusz Staromiejski zajęły 3 miejsce w plebiscycie National Geographic Polska na 30 najpiękniejszych miejsc na świecie.

Najnowsze posty na forum - kliknij

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 31-10-2016   #1
Jola2
Użytkownik

Siła Reputacji: 5 Jola2 is on a distinguished road
Domyślnie Wiata garażowa czy zwykły garaż

Sądzicie , ze co będzie lepszym rozwiązaniem? Wiata garażowa czy jednak garaż. Bo wstępnie spodobała mi sie ta wiata https://ogrodolandia.pl/wiata-garazo...yscienna-pola3 , ale zastanawiam się jeszcze nad tym czy bardziej nie opłacało by mi się, postawić drewniany niewielki garaż.
Jola2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Sponsored Links
stare 13-01-2017   #2
Gosieq
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 Gosieq is on a distinguished road
Domyślnie

Hmm lepszy raczej garaż. Lepiej chroni samochód, można go ocieplić, dzięki temu jakieś drobne naprawy można zimą wykonywać w cieple, a nie na mrozie Garaż jest wg mnie bardziej praktyczny. Dlatego my mamy garaż. Jeszcze zostało nam kupienie bramy. Myśleliśmy nad bramą segmentową firmy Nice http://www.nice.pl/Produkty,703/Bram...owe_segmentowe . Jak sądzicie?
Gosieq jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-01-2017   #3
Wdrewniak
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Wdrewniak is on a distinguished road
Domyślnie

Na pewno jest to rozwiązanie tańsze ale myślę, że w perspektywie czasu bardziej się będzie opłacało postawić samemu

Wdrewniak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-01-2017   #4
hindre
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 hindre is on a distinguished road
Domyślnie

dobrym rozwiązaniem na tego typu problem jest garaż stalowy, na przykład taki http://www.sspgaraze.pl/?page_id=34 , można je dostosować do wyglądu domku i podwórka bo mają różną kolorystykę i wzornictwo, do tego w garażu zawsze bezpieczniej, śnieg nie podsypie zimą, latem nie nagrzeje się do miliona stopni no i jest miejsce by przechować co nie co.
hindre jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-01-2017   #5
HelenkaP
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 HelenkaP is on a distinguished road
Domyślnie

Mój mąż miał podobny problem, nie wiedział co wybrać, skończyło się tak że wynajął firmę http://www.llentab.pl któa postawiła mu stalową halę, w której trzymamy 3 samochody, kombajn i ciągnik. Hala jest bardziej praktyczna od garażu czy wiaty! Koszt trochę wiekszy, ale ogromna wygoda i bezpieczeństwo sprzętu, maszyn itp.
HelenkaP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-01-2017   #6
xalmod
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 xalmod is on a distinguished road
Domyślnie

Garaż jest praktyczniejszy, chociaż sam mam na posesji wiatę- chodziło o koszty.
xalmod jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-02-2017   #7
margo903
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 margo903 is on a distinguished road
Domyślnie

Oczywiście, że garaż praktyczniejszy. No ale rozumiem, że nie każdego stać na taki murowany. Tyle tylko, że jeśli nie mamy funduszy to warto pomyśleć o takim jak tutaj http://superblaszaki.pl/garaze-blaszane/ garażu blaszanym. Uważam, że to dobre i praktyczne rozwiązanie.
margo903 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-02-2017   #8
marca
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 marca is on a distinguished road
Domyślnie

Wiata zimą zupełnie się nie sprawdza.
marca jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-02-2017   #9
Aktes23
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Aktes23 is on a distinguished road
Domyślnie

Dzięki za wszystkie porady Na pewno mi się przydadzą
Aktes23 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-02-2017   #10
Paszczak
Użytkownik

Siła Reputacji: 1 Paszczak is on a distinguished road
Domyślnie

Kup sobie do tego garażu jeszcze szafę jak tutaj http://szafygarazowesolar.pl. Mam taką i powiem Ci, że jestem z niej bardzo zadowolony.
Paszczak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-02-2017   #11
gajapriya7085
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 gajapriya7085 is on a distinguished road
Domyślnie Treatment Options for Low Back Pain

Flat Abs Fast This is why HEPA filters are your best protection because they will stop and trap these airborne invaders, and their filtration efficiency doesn't degrade for a long time--like, for a year in most cases (some HEPA filters do last even longer. Also, for maximum protection, you do want to first, make sure you are using a quality portable HEPA air purifier, and second, be sure replace your HEPA filters on a regular basis. This way you can feel a lot safer that you're filtering out a large percentage of potentially infectious material from the air in your home or office, and anyone coming in that is sick won't be able to infect others quite as easily.

Also, if you want the best protection against bacteria and viruses, you might want to choose an air cleaner that has ions or a negative ion generator (ozone free), or one that offers UV light as an option. Both the ions and the UV light are able to destroy most bacteria and viruses on first or second contact or pass through the air cleaner. And of course, use whatever disinfectants you have on a regular basis, wiping down surfaces, faucet handles, doorknobs, etc. This will also go a long way toward keeping viruses like EV-D68 where they should be--out of your way.

http://productreviewexposed.com/flat...system-review/
gajapriya7085 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-02-2017   #12
honorata76
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 honorata76 is on a distinguished road
Domyślnie

Odniosę się jeszcze do tematu, bo widzę, że to nade mną to jakiś spam. Wydaje mi się, że lepiej zrobisz jak postawisz solidny garaż. Raz a dobrze. Popatrz na rozwiązania różnych firmi poinspiruj się trochę. Choćby Dopler bramy rolowane to rożwiązania jeśli chodzi o bramy do garażów.

Ostatnio edytowane przez honorata76 ; 22-02-2017 o 16:32.
honorata76 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2017   #13
knalluk
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 knalluk is on a distinguished road
Domyślnie

Wiata z pewnością będzie tańsza, ale zimą zawieje ci samochód śniegiem. Musisz przeliczyć co bardziej się opłaca, jeśli to nie kwestia finansów to z pewnością garaż jest wygodniejszy.

http://www.knall.uk
knalluk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2017   #14
martynaly1991
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 martynaly1991 is on a distinguished road
Domyślnie

Zdecydowanie lepszy wydaje mi się garaż . Na pewno jest lepszym miejscem na trzymanie samochodu zimą . Jednak budowa garażu jest troszkę droższa .
martynaly1991 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2017   #15
gingerb
Użytkownik

Siła Reputacji: 4 gingerb is on a distinguished road
Domyślnie

Dużo lepiej mieć taki normalny garaż.
gingerb jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-02-2017   #16
mama58
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 mama58 is on a distinguished road
Domyślnie

Jak już zapadnie decyzja jaki garaż, to proponuje wyposażyć go w regały http://www.e-regaly.pl/ Są stabilne i wytrzymałe. A dzięki nim będzie miejsce na przechowywanie wszystkich niepotrzebnych w danym momencie rzeczy na półkach. Uniknie się bałaganu.
mama58 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-02-2017   #17
pikkazo
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 pikkazo is on a distinguished road
Domyślnie

Wiata się nie sprawdza ani trochę przy naszym klimacie, gdzie pada dużo deszczu i śniegu - no chyba, że ktoś akurat mieszka w takich rejonach, gdzie jest ich bardzo mało, wtedy można by się nad tym zastanowić. Jednak ze względu na wiele innych czynników, wszystko przemawia na korzyść solidnego garażu
pikkazo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-03-2017   #18
pancia55
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 pancia55 is on a distinguished road
Domyślnie

Ej a może stalowa konstrukcja? Na http://www.llentab.pl widziałam, że można taką sobie zamówić pod własny projekt. Będziesz mógł dopasować idealnie do siebie, a i pewnie jest to wytrzymałe.
pancia55 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-04-2017   #19
skokowska
Użytkownik

Siła Reputacji: 1 skokowska is on a distinguished road
Domyślnie

Zamiast wiaty lepiej postaw na garaż bo samochód jest wtedy o wiele lepiej chroniony. Ja mam blaszaka i świetnie się sprawdza. Jeżeli szukałbyś takiego blaszaka to koniecznie zajrzyj do nich http://www.cgt.com.pl/cennik.html bo mają świetny wybór i dobre ceny.
skokowska jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-04-2017   #20
the_citizens
Użytkownik

Siła Reputacji: 4 the_citizens is on a distinguished road
Domyślnie

Chyba zależy od tego ile mamy kasy i miejsca, ja osobiście wolałabym garaż.
the_citizens jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane Wyszukiwanie
Wygląd

Zasady Postowania